Jak wykonujemy usługi z powietrza?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Końcowa oferta zależna będzie od ryzyka (miejsce lotu), kwestii prawnych (zgody na loty).

Najczęściej zadawane pytania

Od czego zależy końcowa cena zlecenia ?

Cena zależy m.in od lokalizacji co wiąże się z ryzykiem(drogi, przeszkody i inne zagrożenia), użytego sprzętu, wymaganych zezwoleń, warunków.

Czy muszę być na miejscu ?

Nie. Jeżeli jest to otwarty teren, który nie wymaga pozwoleń na wejście. Jest możliwe umówienie się na miejscu zlecenia w celu wyznaczenia wytycznych dotyczących lotów bądź podglądu na żywo z drona

Czy pobierana jest opłata za dojazd ?

Nasza firma mieści się w Gdyni. Dojazd w obrębie Trójmiasta jest darmowy. W przypadku dalszych odległości jest to około 1,4 zł / km.

Kto wykonuje loty?

Loty wykonywane są przez bezpośrednio przez nas,. Posiadamy niezbędne świadectwo kwalifikacji oraz 10-letnie doświadczenie. Posiadamy również ubezpieczenie OC – latamy bezpiecznie i bez ryzyka.

Jak długo trwa realizacja zlecenia?

Staramy się podjąć realizacji w dogodnym dla Państwa terminie. W zależności od miejsca lotu mogą być potrzebne zezwolenia na lot, które musimy wcześniej uzyskać. Ważnym elementem w przypadku lotów jest pogoda.

Kiedy otrzymam materiały?

Materiały umieszczamy w bezpiecznej chmurze on-line i wysyłamy na wskazany adres e-mail lub w innej, dogodnej dla Państwa formie.

Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Wynajmij nasz profesjonalny zespół pilotów.

Kompleksowe usługi

58 561 50 28

Gdynia, PL

Contact-Block