Jak wykonujemy usługi z powietrza?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Końcowa oferta zależna będzie od ryzyka (miejsce lotu), kwestii prawnych (zgody na loty).

 

Zróżnicowanie oraz zaawansowanie zleceń klientów determinuje nasze podejście, co prowadzi do indywidualnego podejścia do każdego zlecenia. Poniżej przedstawiamy elementy wpływające na ostateczny koszt realizacji prac:

  • Ilość czasu spędzonego na zleceniu,
  • sprzęt wykorzystany podczas usługi,
  • liczba zużytych cykli baterii,
  • ilość materiału,
  • stopień prac przy postprodukcji,
  • sposób dostarczenia materiału (typ nośnika) oraz ilość danych,
  • dojazd na miejsce zlecenia.

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę być na miejscu ?

Nie. Jeżeli jest to otwarty teren, który nie wymaga pozwoleń na wejście. Jest możliwe umówienie się na miejscu zlecenia w celu wyznaczenia wytycznych dotyczących lotów bądź podglądu na żywo z drona

Czy pobierana jest opłata za dojazd ?

Nasza firma mieści się w Gdyni. Dojazd w obrębie Trójmiasta jest darmowy. 

Kto wykonuje loty?

Loty wykonywane są przez bezpośrednio przez nas,. Posiadamy niezbędne świadectwo kwalifikacji oraz 10-letnie doświadczenie. Posiadamy również ubezpieczenie OC – latamy bezpiecznie i bez ryzyka.

Jak długo trwa realizacja zlecenia?

Staramy się podjąć realizacji w dogodnym dla Państwa terminie. W zależności od miejsca lotu mogą być potrzebne zezwolenia na lot, które musimy wcześniej uzyskać. Ważnym elementem w przypadku lotów jest pogoda.

Kiedy otrzymam materiały?

Materiały umieszczamy w bezpiecznej chmurze on-line i wysyłamy na wskazany adres e-mail lub w innej, dogodnej dla Państwa formie.

Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Wynajmij nasz profesjonalny zespół pilotów.

Kompleksowe usługi

58 561 50 28

Gdynia, PL

Contact-Block