Kontakt

To my dla was nagrywamy

Na początku lataliśmy modelami zabawkowymi, które pozwoliły nam nabrać doświadczenia w sterowaniu dronem. Od 2014 lat latamy profesjonalymi bezzałogowymi statkami powietrznymi. Posiadamy świadectwo kwalifikacji pilota UAV.

Gdy technologia bezzałogowych statków powietrznych poszła do przodu, a na rynku zaczęły pojawiać się nowe platformy do filmowania i fotografii z powietrza, zdecydowaliśmy się na zakup jednej z nich. Poświęcamy wiele godzin, aby doskonalić swoje umiejętności latania dronami i operowania kamerą. Nabraliśmy wprawy w operowaniu kamerą podczas wykonywania wielu ciekawych ujęć o różnej porze dnia. Doszliśmy już do takiego poziomu, że staramy się kręcić dynamiczne sceny z dronów wyścigowych przy prędkości 120 km/h. Potrafimy dostosować się do różnych warunków panujących w miejscu, które nagrywamy naszym dronem. Filmy z lotu ptaka możemy nagrywać nawet w nocy, więc realizacje o nietypowym czasie nie są dla nas straszne. Fotografia z wykorzystaniem dronów stała się bardzo popularna ze względu na możliwość wykonania szybkiego startu, łatwego powtórzenia sceny i poglądu na żywo kadru z kamery. Wynajmując naszego drona otrzymują Państwo również licencjonowanego pilota. Wynajmując drona na wesele możemy uwiecznić wspaniałe chwile przeżywane z najbliższymi

Zdjęcia z lotu ptaka, które wykonaliśmy na terenie Gdyni, Gdańska i Sopotu ukazują piękne widoki tego regionu. Oferujemy atrakcyjne ceny na filmy i zdjęcia z lotu ptaka wykonywane naszymi dronami. Na loty w strefach kontrolowanych występujemy o zgodę, więc zawsze działamy legalnie i zgodnie z prawem. Jako młodzi ludzie jeszcze nie utrzymujemy naszych rodzin i pociech, dlatego możemy zagwarantować niższe ceny.

O nas

Adres

Ul. Romanowskiego 44b/3
81-185 Gdynia


Godziny otwarcia

Pn-Pt: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne


Email

biuro@projekt-dron.pl


Telefon

+48 577 888 175

Masz pytanie ?

A może potrzebujesz niezobowiązującej wyceny ?