Inspekcje podwodne z użyciem drona ROV

Oferujemy rozwiązanie na dzisiejsze problemy. Nowe, innowacyjne podejście do podwodnych inspekcji poziomu powierzchni, które może zastąpić lub uzupełnić droższe, czasochłonne metody

Rozumiemy, że czasem liczy się czas i nie zawsze można czekać na podwodną inspekcję. Dlatego oferujemy opłacalną alternatywę dla droższych i bardziej czasochłonnych metod. A ponieważ wiemy, że Twoja firma jest dla Ciebie ważna, oferujemy całodobową usługę wsparcia telefonicznego dostępną w całym kraju.

Inteligentniejszy sposób na nurkowanie

System dronów ROV to nowy typ urządzenia, który pozwala na precyzyjne sterowanie i wyszukiwanie nawet na głębokości do dwustu metrów. Tradycyjne metody wymagają dużych centrów sterowania i mocy na powierzchni. Wynik? Więcej czasu w wodzie, mniej w biurze!

Szybkie wyniki dzięki naszym wysokiej jakości dronom

Drony ROV są stworzone z myślą o precyzji zarówno w nawigacji, jak i wydajności pracy. Wyposażone są w jasne diody LED, kamery HD, czułe hydrofony do pomiarów akustycznych, mocne stery strumieniowe z dyszami w różnych pozycjach – dzięki czemu idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju inspekcji podwodnych.

Inspekcje zbiorników PPOŻ dronem

Ten dron może pomóc w wykonaniu pracy bez narażania pracowników na niebezpieczne sytuacje. Jest bezpieczny, szybki i dokładny.

Naszym klientom możemy zapewnić cały niezbędny sprzęt oraz wsparcie techniczne potrzebne do przeprowadzenia skutecznej inspekcji podwodnej. Więc jeśli potrzebujesz drona, który robi coś więcej niż tylko ankietę – mamy Cię w zasięgu ręki!