Inspekcje podwodne z użyciem drona ROV

8 lutego 2021
Posted in Oferta
8 lutego 2021 Mateusz

Inspekcje podwodne z użyciem drona ROV

 

Oferujemy rozwiązanie na dzisiejsze problemy. Nowe, innowacyjne podejście do podwodnych inspekcji poziomu powierzchni, które może zastąpić lub uzupełnić droższe, czasochłonne metody

Rozumiemy, że czasem liczy się czas i nie zawsze można czekać na podwodną inspekcję. Dlatego oferujemy opłacalną alternatywę dla droższych i bardziej czasochłonnych metod. A ponieważ wiemy, że Twoja firma jest dla Ciebie ważna, oferujemy całodobową usługę wsparcia telefonicznego dostępną w całym kraju.

Inteligentniejszy sposób na nurkowanie

System dronów ROV to nowy typ urządzenia, który pozwala na precyzyjne sterowanie i wyszukiwanie nawet na głębokości do dwustu metrów. Tradycyjne metody wymagają dużych centrów sterowania i mocy na powierzchni. Wynik? Więcej czasu w wodzie, mniej w biurze!

Szybkie wyniki dzięki naszym wysokiej jakości dronom

Drony ROV są stworzone z myślą o precyzji zarówno w nawigacji, jak i wydajności pracy. Wyposażone są w jasne diody LED, kamery HD, czułe hydrofony do pomiarów akustycznych, mocne stery strumieniowe z dyszami w różnych pozycjach – dzięki czemu idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju inspekcji podwodnych.

Inspekcje zbiorników PPOŻ dronem

Ten dron może pomóc w wykonaniu pracy bez narażania pracowników na niebezpieczne sytuacje. Jest bezpieczny, szybki i dokładny.

Naszym klientom możemy zapewnić cały niezbędny sprzęt oraz wsparcie techniczne potrzebne do przeprowadzenia skutecznej inspekcji podwodnej. Więc jeśli potrzebujesz drona, który robi coś więcej niż tylko ankietę – mamy Cię w zasięgu ręki!

Mateusz

Absolwent Akademii Morskiej, ukończył kierunek Internet w biznesie. Posiada świadectwo kwalifikacji VLOS od 2014 roku. Na punkcie dronów i nowych technologii ma totalnego fioła, uwielbia też prędkość, więc lata dronami wyścigowymi

Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Wynajmij nasz profesjonalny zespół pilotów.

Kompleksowe usługi

58 561 50 28

Gdynia, PL

Contact-Block