Usługi powietrzne i podwodne

Świadczone usługi

Jesteśmy gotowi do lotu!

Inspekcja z drona

Budynków, instalacji

Fotogrametria

Zaawansowe usługi dronowe

Ujęcia z drona

Wesele, przyjęcie, inwestycja ? Lecimy!

Reklama na dronie

Zrealizujemy Twój pomysł, nawsze szalony*

*zgodny z prawem i bezpieczeństem loty

Poszukiwania z drona

Znajdziemy i pomożemy!

Inspekcje ROV

Pod woda też jesteśmy. Inspekcje podwodne

Hej, polatamy?

Wykorzystanie dronów, otwiera przed sektorami i przedsiębiorstwami wiele możliwości. Ułatwiają one pracę oraz redukują koszty, przez co cena za usługę jest tańsza. Wykorzystywane przez nas nowoczesne metody zarządzania oraz odpowiednie budowanie i wspomaganie systemów zarządzania relacjami z klientami sprawia, że Państwa firma funkcjonować będzie sprawniej.

  • Szybki czas reakcji
  • Mobilnośc
  • Elastyczność

Galeria zdjęc

Okiem pilota i drona

Latamy i pływamy

Fotografia powietrzna z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych staję się coraz popularniejsza. Maszyny, które potocznie nazywane są „dronami” pozwalają na nakręcenie wspaniałych ujęć filmowych oraz niesamowitych zdjęć.

10 lat w branży BSP
setki godzin w powietrzu
sprawdzona jakość

Nasze usługi z użyciem drona do filmowania i fotografii, umożliwiają uzyskać piękne ujęcia z niewielkiej odległości w stosunku do elementu na planie filmowym. Platformy latające posiadają bardzo elastyczny pułap nalotu, możliwość stabilnego zawisu „nad” lub „obok” obiektu. Pozwala to stworzyć płynny i dynamiczny kadr.

Obecnie widzimy drony w reklamach telewizyjnych jednakże jego „rola” nie jest związana z produktami oferowanymi przez firmę emitującą reklamę. Dobrym przykładem jest pewna instytucja bankowa, który pokazała w swojej reklamie quadrocopter znanej firmy DJI. Jeżeli jeszcze zastanawiasz się po co taki krok?

Szukasz usług z użyciem drona?

Zadzwoń teraz 58 561 50 28