Świadczymy usługi z użyciem dronów

Wykorzystanie dronów, otwiera przed sektorami i przedsiębiorstwami wiele możliwości. Ułatwiają one pracę oraz redukują koszty, przez co cena za usługę jest tańsza. Wykorzystywane przez nas nowoczesne metody zarządzania oraz odpowiednie budowanie i wspomaganie systemów zarządzania relacjami z klientami sprawia, że Państwa firma funkcjonować będzie sprawniej.

Fotografia powietrzna z wykorzystaniem bezzałogowych statków powietrznych staję się coraz popularniejsza. Maszyny, które potocznie nazywane są „dronami” pozwalają na nakręcenie wspaniałych ujęć filmowych oraz niesamowitych zdjęć.

Nasze usługi

Nasze usługi z użyciem drona do filmowania i fotografii, umożliwiają uzyskać piękne ujęcia z niewielkiej odległości w stosunku do elementu na planie filmowym. Platformy latające posiadają bardzo elastyczny pułap nalotu, możliwość stabilnego zawisu „nad” lub „obok” obiektu. Pozwala to stworzyć płynny i dynamiczny kadr.

Obecnie widzimy drony w reklamach telewizyjnych jednakże jego „rola” nie jest związana z produktami oferowanymi przez firmę emitującą reklamę. Dobrym przykładem jest pewna instytucja bankowa, który pokazała w swojej reklamie quadrocopter znanej firmy DJI. Jeżeli jeszcze zastanawiasz się po co taki krok?

Zapytaj o ofertę

Zapytaj o ofertę

Inspekcje z drona

Fotogrametria

Ujęcia z drona

Inspekcje podwodne

Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Wynajmij nasz profesjonalny zespół pilotów.

Kompleksowe usługi

58 561 50 28

Gdynia, PL

Contact-Block